Ojeté vozy

Prohlédněte si naši nabídku ojetých vozů.

Garance technického stavu a původu.
Chcete-li zakoupit ojetý vůz bez potíží a s jistotou dobré ceny, je nejsnazší obrátit se na nás. U vozidel pečlivě prověřujeme jejich původ a technický stav, provádíme kontrolu servisní knížky a prověřujeme i rozsah a kvalitu případných oprav, ať již motorických, karosářských nebo jiných. I proto jsme u vybraných vozů schopni garantovat jak jejich původ, tak i technický stav. Vybraný vůz navíc můžete po dohodě vyzkoušet v rámci předváděcí jízdy.

Nabídka ojetých vozů na internetu
Vybrané ojeté vozy z naší nabídky si můžete prohlédnout přímo na internetu - stačí, když otevřete stránku Autocaris
 
MŮŽETE IHNED ODJET

pokud si s sebou přinesete:
- řidičský průkaz, průkaz totožnosti
- dle vybraného způsobu financování i případný obnos

Potřebné doklady při prodeji vozu

    Velký technický průkaz
    osvědčení o technickém průkazu
    doklad povinného ručení
    občanský průkaz

Možnosti prodeje

Výkup za hotové - peníze ihned
Komisní prodej - prodej vozu za Vaši cenu
Protiúčet - výměna stávajícího vozu za nový

Výkup za hotové - peníze ihned
Tato varianta je vhodná pro zákazníky, kteří potřebují okamžitě peníze za svůj ojetý vůz a nechtějí se zabývat vyřizováním formalit na dopravním inspektorátu, nebo čekat s jeho prodejem. Po sepsání smlouvy již nic nebrání vyřízení Vašeho prodeje.

Komisní prodej - prodej vozu za Vaši cenu
Jestliže máte jasnou představu o ceně prodávaného vozu, potom je nejvhodnější komisní prodej. společně s technikem stanovíte cenu a po prohlídce vozu je možno sepsat smlouvu. Jakmile dojde k prodeji auta, budete telefonicky informováni a po vyřízení všech formalit s převodem získáte peníze. U nás zaplatíte pouze provizi za zprostředkování.

Provize, parkovné, stornopoplatky:

1) Provize (z ceny prodávaného vozu)
              dle dohody

2) Parkovné
              0,-

3) storno poplatky
              dle dohody

Protiúčet - výměna stávajícího vozu za nové
Pokud by jste rádi vyměnili svůj vůz za nový, potom využijte protiúčtu. Ojetý vůz lze použít jako protihodnotu na nově vybraný, popřípadě jako akontaci na leasing. Nákup i prodej uskutečníte na jednom místě a veškeré formality vyřídíme za Vás.

Jakou cenu má Váš ojetý vůz?
Chcete prodat Váš vůz, ale nemáte představu o jeho ceně? Kontaktujte naše pracovníky z oddělení autobazaru a domluvte se s nimi na prohlídce vozu a následném ocenění.

Kontrola stavu identifikátorů a historie vozidla

při nákupu ojetého vozidla je nutno znát:

1. Kontrolu identifikátorů vozidla . Je opravdu vozidlo, které stojí před Vámi tím, které popisuje jeho Technický průkaz. Nejedná se ve skutečnosti o vozidlo jiné – s pozměněnými identifikátory, které mohlo být v minulosti odcizené? Zabezpečíme Vám systémem AUTOTRACER  kontrolu identifikátorů a umožníme Vám porovnání s fotodokumentací originálního provedení.
2. Znát historii vozidla. Snad každý kupující se zajímá o to, kdy bylo vozidlo skutečně vyrobeno, kolik kilometrů ujelo, zda bylo vozidlo někdy prověřováno a s jakým výsledkem nebo jak vozidlo navštěvovalo servis a z jakého důvodu.

Otevřeno:
Po - Pá: 07:00 - 17:00
So:        08:00 - 12:00

Zasílání novinek.
Přihlaste se k odběru novinek a získejte nejnovější nabídky, slevy a další.
Neposíláme žádnou nevyžádanou poštu.